Kendi rengarenk doğal taş kolyelerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Merhaba, ben çeşitli boncuk ve aparatlarla çeşit çeşit takılar yapmaya aşık bir insanım. Yeni aldığım boncukları bir an önce en güzel takılara çevirip insanların beğenisine sunmaya bayılıyorum. Hele pandemi sürecinde stresten arınmamı sağlayan en önemli etken boncuklarım ve takılarımdı.

Gelelim Hobidunya.com ile nasıl tanıştığıma;
Doğal taş kolye arayışında olan bir müşterim fiyat araştırmasından sonra hem çok pahalı olan hem de kargo ile katlanacak fiyattan biraz şikayetçi olarak bana fotoğraf attı. Bu tarz bir kolye yapabilir misin diye sordu. Bende internetten hemen tatlı renklerde kuvars aramaya başladım. En sonunda gördüm ki hem en uygun fiyatlı hem de şeker gibi renklere sahip doğal taşlar hobidunya.com da imiş. Oradan hemen birebirine uyumlu (mavi, turuncu, pembe) 3 renk 6 mm kuvars boncuk ekledim sepetime. Aralara koymak için asla kararma yapmayan çok memnun kaldığım küp dorikalardan ve gemici kilitlerinden de aldım. Müşterimin başka bir yerden alsaydı vereceği ücret ile ben Hobidunya.com alışverişimden, hem 2 adet kolye hem de 2 adet bilekliğini çıkardım. Ve müşterimden görüp beğenen başka bir müşterime de satınca, baktım çok beğeniliyor hemen tekrar sipariş vererek bu ürünleri sayfama yükledim. Yine beni hiç şaşırtmadan 2 gün içerisinde muhteşem tatlılıkla, insanın şeker diye yiyesi gelen doğal taşlarım geldi. Tabi kendime de yapmadan olmazdı. Hem daha uygun fiyatlı, hem sorana kendi emeğim diyeceğim üstelik kalitesinden emin olduğum şeker takılarım işte bunlar;

İhtiyacımız olan ve Hobidunya.com adresinden güvenle alabileceğiniz malzemeler;
6 mm kuvars doğal taş mavi, pembe ve turuncu renklerden birer dizi.
-Altın rengi zar dorikalardan 50 adet.
-Ve bir adet gemici kilidi ile misinamız.
-Taşları keyfine göre diz ve aralarına şık bir görüntü için küp dorikalardan ekle. Daha havalı ve trend bir görünüm elde etmek için papağan kapama yerine gemici kapama kullanmayı sakın unutma 😉 İster kendin tak ister işe dönüştür, istersen de arkadaşlarına kendi el emeğin hediyelerini ver.
İyi eğlenceler…

Yazan: Melisa Ertem – Bolu

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!